İstanbul Havalimanı'na taşındık!
HİZMETLERİMİZDEPO YÖNETİMİ

DEPOLAMA HİZMETLERİ

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. yaklaşık 100.000 m2 depolama alanları ile müşterilerine hizmet vermektedir. Depo yönetim sistemi ile birlikte müşterilerinden gelen siparişlerin entegrasyon ile sistem üzerinden aktarılması, siparişlerin toplanması, elleçlenmesi, paketlenmesi ve sevk edilmesini kapsamaktadır. Müşterilerinden gelen talepler doğrultusunda tüm katma değerli hizmetleri sunmaktadır.

Tüm depolarında RF terminaller ile ürünlerin kabulü ve ürünlerin toplanması esas alınmakta olup müşterilerinin isteklerine bağlı olarak adresli raflı ve rafsız alanlarda modern ekipmanlar ile farklı çözümler sunmaktadır. 7/24 güvenlik ve uluslararası standartlara uygun yangın güvelik sistemleri ile birlikte tüm risklere uygun sigorta poliçeleri ile birlikte hizmet vermektedir.


ANTREPO HİZMETLERİ

İstanbul Havalimanı (IST) Geçici Depolama Hizmetleri

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. İthalat ve İhracat geçici depolama yeri 5625 m2 alan üzerinde çelik konstrüksiyon temel yapısı ile gelişmiş güvenlik ve IT altyapısı ile müşterilerimize ihtiyaç ve beklentileri doğrultusunda daha kaliteli hizmet vermek amacıyla kurulmuştur.

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. geçici depolama yeri,

Ve deneyimli uzman kadrosu ile müşterilerimize hizmet vermektedir.

İstanbul Havalimanı (IST) A Tipi Genel Antrepo Hizmetleri

İkitelli Organize Sanayi Bölgesinde Havaalanına 10 km mesafede Gümrük Müdürlüğü'ne bağlı olarak;

ile müşterilerimize deneyimli, uzman kadrosu ile hizmet vermektedir.


GEÇİCİ DEPOLAMA HİZMETLERİ

İstanbul (IST, SAW), Ankara, İzmir ve Antalya havalimanlarındaki geçici depolama alanlarında, birçok havayolu şirketine şirketimiz aracılığı ile ihracat ve ithalat kargoları için kabul ve elleçleme hizmetleri verilmektedir.

Sektörde birçok ilke imza atan S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. İstanbul Havalimanı Kargo Terminali'nde bulunan antreposu Türkiye'nin havalimanı gümrüğüne bağlı ilk özel antreposudur. İstanbul Havalimanı antreposunda genel kargo bölümlerinin yanı sıra; son teknoloji güvenlik önlemleri ile korunan değerli kargo kasaları, tehlikeli madde bölümleri, soğuk hava bölümleri ve Atom Enerjisi Kurumu'ndan onaylı radyoaktif kargo bölümleri bulunmaktadır. Türkiye'nin havalimanı gümrüğüne bağlı ilk özel antreposu olan bu antrepo Lufthansa Havayolları tarafından "En Güvenli Antrepo" ödülüne sahiptir.

Sabiha Gökçen antreposunda Türkiye'nin en güvenli ve korunaklı kasalarında değerli eşya depolama hizmeti verilmekte ve Atom Enerjisi Kurumu'ndan onaylı radyoaktif kargo ve soğuk hava bölümleri bulunmaktadır. S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. bu geçici depolama alanı ile Türkiye'de Avrupa Birliği'nce zorunlu hale getirilen güvenlik ve emniyet standartlarının sağlandığını belgeleyen RA3 sertifikasını alan ilk kuruluş olmuştur.

İzmir ve Ankara'daki geçici depolama alanlarında da soğuk hava ve değerli eşya depoları bulunmakta, Antalya'da da değerli eşya depolama hizmeti vermektedir. Havalimanlarında başta Lufthansa, Swissair, Avusturya Havayolları ve Pegasus olmak üzere birçok havayolu şirketine kargo kabul ve elleçleme hizmetleri verilmektedir.

Gelen tüm ihracat kargoları;

İthalat kargolarında ise;

Gümrük işlemleri tamamlanana kadar kargolar uygun alanda depolanır.