İstanbul Havalimanı'na taşındık!
HİZMETLERİMİZYURTİÇİ TAŞIMACILIK

PARSİYEL TAŞIMACILIK

Müşterilerinden gelen istekler doğrultusunda özmal araçları ile birlikte ürünlerin toplanması Cross Docking alanların da ürünlerin depolanması, etiketlenmesi, irsaliye fatura işlemlerin tamamlanması sonrası hat araçları ile sevk edilmesi ve varış merkezlerinde kendi araçları ile dağıtımlarının sağlanmasıdır. Bu süreçte ürün hacim bilgilerinin ölçü ve tartı cihazları ile alınması ve sistem entegrasyon ile birlikte raporlanması, teslimat raporlarının entegrasyon üzerinden müşterileri paylaşılmasıdır.


KOMPLE TAŞIMACILIK

Müşterilerinden gelen günlük araç ihtiyaçların belirlenmesi, belirlenen araç tiplerine uygun özmal araçlar ile birlikte seferlik kiralık araçların tedarik edilmesi, tek veya birden fazla noktadan ürünlerin alınması, rota optimizasyonu yaparak aynı şekilde ürünlerin teslimatların sağlanmasıdır.

Her bir aracına ait 150.000 € teminat ile tüm risklere uygun sigorta poliçeleri ile hizmetlerini sunmaktadır.


PROJE TAŞIMACILIĞI

Gabari dışı yüklerin uzman kadro eşliğinde yerinde incelenmesi, fizibilite ve analiz çalışmalarının yapılması ve belirlenen ihtiyaca göre uygun araçlar ve ekipmanlar ile birlikte kapıdan kapıya teslimatların yapılmasıdır.


TEMİNATLI/GÜMRÜKLÜ TAŞIMACILIK

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. yurt genelinde tarifeli araçları ile düzenli olarak teminatlı taşıma hizmeti vermektedir. Türkiye genelindeki yaygın antrepo ve dağıtım ağı ile birçok havayolu şirketine havalimanları arasında gümrüklü taşıma hizmeti sunmaktadır. Ayrıca İstanbul Havalimanı ile Sabiha Gökçen Havalimanı arasında gümrüklü araçları ile düzenli olarak sefer yapmaktadır.

Tarifeli servis verdiğimiz şehirler şunlardır: