İNSAN KAYNAKLARI

İK POLİTİKAMIZ

Çalışanlarımızı ilgili bölümlerimizde bilgi ve becerilerine en uygun pozisyona yerleştirerek, çalışanlarımıza etkin ve verimli çalışmalarını sağlayacak güvenli ve sağlıklı çalışma sahaları oluşmak, mevcut bilgi ve yeteneklerini geliştirmeye yönelik eğitim, izleme, değerlendirme çalışmaları ile eşit yükselme fırsatı tanımak ve iç iletişim olanakları ile yönetime katılımcı olmalarını sağlamak insan kaynakları politikamız olmuştur.

Bu çerçevede S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi standardı ile belgelendirilmiştir.

KARİYER

Şirketimizde İnsan Kaynakları Bölümü, çalışanlarımızın gelişimleri için şirket ihtiyaçları doğrultusunda kendilerine destek verir. Periyodik olarak yapılan ölçme ve değerlendirme uygulamaları ile çalışanlarımızın kariyerleri bireysel performansları doğrultusunda şekillenir.

Eğitim, çalışanlarımız için öncelikli olarak ele aldığımız bir konu olup özellikle İSG kuralları çerçevesinde her bir çalışanımızın gerekli eğitimleri alması bir plan dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Pozisyonlar arası geçişler ve terfiler şirketimizin İK prosedürleri çerçevesinde gerçekleşmektedir.

GENEL BAŞVURU

Şirketimizle ilgili genel başvurular için CV’lerinizi aşağıdaki e-posta adresimize gönderebilirsiniz.

KARİYER.NET İŞ İLANLARI

Şirketimizle ilgili güncel açık pozisyonları aşağıdaki Kariyer.net adresimizden takip edebilirsiniz.