KURUMSAL

TARİHÇE

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. Solmaz Grup bünyesinde, Sistem Depoculuk A.Ş ve Sistem Lojistik A.Ş. olarak 1999 yılında kurulmuştur. 28 Eylül 2001 tarihinde Solmaz Gümrükleme ve Tic. A.Ş. ile birleştirilmiş ve Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. olarak değişen ünvanıyla faaliyet konuları olan Gümrüklü Antrepo İşletmeciliği, Uluslararası Taşımacılık, Yurtiçi Taşımacılık, Gümrüklü Transit Taşımacılık ve Lojistik Depolama hizmetleri ile lojistik sektörü içerisinde müşteri odaklı kaliteli hizmet anlayışını benimsemiş bir marka olarak hizmetlerine devam etmektedir.

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. Türkiye’nin ilk entegre lojistik servisi sunan şirketi olup lojistik sektöründe havayollarına hizmet veren ilk özel antrepo işletmesi ve ilk şehirlerarası tarifeli gümrüklü transit taşımacılık servisi ile sektöründe yeniliklerin öncüsü olmuştur.

MİSYON

Eğitim ve teknolojiyi kullanarak işimize değer katmak; en değerli kaynağımız olan insana yatırım yaparak lojistik sektöründe tüm iş ortaklarına ekonomik, kaliteli, güvenilir ve çevreye duyarlı hizmetler sunarak sürdürülebilir bir büyüme sağlayan şirket olmaktır.

VİZYON

Ülkenin önde gelen Lojistik hizmet üreticisi bir firması olmaktır.

TANITIM VİDEOSU

GRUP ŞİRKETLERİMİZ

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. grup şirketi olduğu Solmaz Şirketler topluluğu ile birlikte aşağıda listesi bulunan şirketler ile paydaşlarına hizmet vermektedir.

BELGELERİMİZ

KALİTE POLİTİKAMIZ

S Sistem Lojistik Hizmetler A.Ş. Antrepo, Nakliye, Depo ve Dağıtım hizmetlerinde müşterilerimizin yarattıkları katma değeri arttırmak amacı ile ihtiyaç duydukları hizmetleri güvenilir, esnek, hızlı, etkin ve ekonomik bir şekilde karşılarken;

  • Hizmet kalitesini her zaman en üst düzeyde tutan,
  • Teknolojideki gelişmeleri sürekli takip eden ve uygulayan,
  • Müşterilerimizin yanı sıra çalışanlarımızın, tedarikçilerimizin ve iş ortaklarımızın sürekli memnuniyetini, onlarla işbirliği içerisinde dengeli bir şekilde gözeten,
  • Çevre ve etik değerlerine saygılı,
  • Çalışanlarımıza huzurlu bir çalışma ortamı sağlayan, yetkilendiren, sürekli gelişmeyi ve öğrenmeyi destekleyen,
  • Sektöründe aranılan ve rekabet gücü yüksek bir şirket olmayı

yasal şart ve mevzuatlar çerçevesinde, benimsemiş ve amaç edinmiştir.

SOLMAZ GRUP

Solmaz Grup ile ilgili detaylı bilgilere www.solmaz.com sayfasından ulaşabilirsiniz.