İstanbul Havalimanı'na taşındık!

Sistem Lojistik, İstanbul-İzmir Otoyolu'ndaki projelere destek vermeye devam ediyor.


Şirketimiz otoyolun çeşitli geçiş noktalarında kullanılmak üzere üretilmiş olan ve her biri 40 ton ağırlığında, 68 metre uzunluğundaki kirişlerin taşınmasında hareketli dolly dorseli araçlar ile yüklenici firma olan Astaldi'ye hizmet vermeye başladı.

Parsiyel Taşımacılık hatlarımız hizmete girmiştir.


İstanbul çıkışlı Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Mersin ve Hatay varışlı Parsiyel Taşımacılık hatlarımızın hizmet detayları ve navlun ücretleri ile ilgili olarak lütfen (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaralı telefondan bize ulaşın.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da Gümrüklü ve Serbest Depolama/Dağıtım projeleriniz için hizmetinizdeyiz.


Uzman kadromuz ve 160 adet özmal aracımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hizmet detayları için lütfen (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaralı telefondan bize ulaşın.

Lojistik merkezlerimiz İstanbul'da her iki kıtada da hizmetinizde.


İstanbul'da 5'i Avrupa 2'si Anadolu yakasında olmak üzere toplam 7 lojistik merkez ve 100 bin m2'ye yaklaşan bir depolama alanı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İhracat hava kargo taşımalarınızda geniş araç filomuzla yanınızdayız.


Sistem Lojistik, İstanbul'dan dünyanın herhangi bir yerine gidecek hava kargo yüklerinizi garantili ve sigortalı olarak belirteceğiniz adreslerden alınıp İstanbul'da bulunan havalimanlarına taşınması için size yeni bir hizmet sunuyor. Detaylı bilgiler için (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

İNTERAKTİF İŞLEMLER