İstanbul Havalimanı'na taşındık!

Havayolu Sevk İşlemleri Hakkında Önemli Duyuru.


DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZ; Bilindiği üzere 29/07/2020 tarihli Gümrükler Genel Müdürlüğünce İhracatta Dijital Gümrük uygulaması kapsamında HAU (Hava Yolu Acenta Uygulaması) ile Kargo Kabul Kayıt işlemlerinin elektronik ortamda 24 Ağustos 2020 tarihi itibariyle tarafımızca yapılacağı bildirilmiş olup, Kayıt Sonrasında sistemin vereceği “SEVK BELGE NO” ile Gümrük işlemlerine devam edilebileceği, Sevk Numarası olmayan ve Taşıma şekli Havayolu olan İhracat Beyannamelerinin gümrük sistemlerinde tescil edilemeyeceği bilgileri yer almaktadır. Bu doğrultuda zaman kaybı olmaması adına daha önceden de olduğu gibi (onaylanmamış beyanname sureti ve konşimentonun suretlerinin talep edileceğini) bilgilerinize sunarız.

Parsiyel Taşımacılık hatlarımız hizmete girmiştir.


İstanbul çıkışlı Bursa, Ankara, İzmir, Antalya, Adana, Gaziantep, Mersin ve Hatay varışlı Parsiyel Taşımacılık hatlarımızın hizmet detayları ve navlun ücretleri ile ilgili olarak lütfen (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaralı telefondan bize ulaşın.

İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya'da Gümrüklü ve Serbest Depolama/Dağıtım projeleriniz için hizmetinizdeyiz.


Uzman kadromuz ve 160 adet özmal aracımız ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz. Hizmet detayları için lütfen (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaralı telefondan bize ulaşın.

Lojistik merkezlerimiz İstanbul'da her iki kıtada da hizmetinizde.


İstanbul'da 5'i Avrupa 2'si Anadolu yakasında olmak üzere toplam 7 lojistik merkez ve 100 bin m2'ye yaklaşan bir depolama alanı ile hizmet vermeye devam ediyoruz. Ayrıntılı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İhracat hava kargo taşımalarınızda geniş araç filomuzla yanınızdayız.


Sistem Lojistik, İstanbul'dan dünyanın herhangi bir yerine gidecek hava kargo yüklerinizi garantili ve sigortalı olarak belirteceğiniz adreslerden alınıp İstanbul'da bulunan havalimanlarına taşınması için size yeni bir hizmet sunuyor. Detaylı bilgiler için (0212) 468 25 00 Dahili: 289 numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

İNTERAKTİF İŞLEMLER